درباره شرکت طاها صنعت

شرکت طاها صنعت از سال ۱۳۹۴ با بهره گیری از نیروهای فنی و مهندسی و تیم قوی بازرگانی درصدد تامین تجهیزات و ماشین آلات نو و کارکرده در حوزه اسقاط  و بازیافت کشور از اقصا نقاط دنیا می‌باشد. فلسفه وجودی این شرکت تامین تجهیزات و ماشین آلات به تناسب نیاز بازارهای صنعتی و خدماتی کشور می باشد که فعلا در دو حوزه بازیافت و تجهیزات امداد و نجات عملیاتی شده است.

چرا خدمات و محصولات شرکت طاها صنعت؟

توجه به خواسته‌ها و ارزشهای مشتری، در نظر گرفتن شرایط فیزیکی محل پروژه، در نظر گرفتن کارایی و اثربخشی سیستم‌ها به لحاظ کیفیت کارکرد، قیمت مناسب و توجه به نرخ بازگشت سرمایه مشتری، پایایی و انعطاف‌پذیری تجهیزات و خدمات فنی و پشتیبانی پس از فروش، از جمله تعهدات ماست. رضایت مشتریان ما در بخش‌های خصوصی و دولتی از عملکرد اين شرکت نشان دهنده اعتماد آنها و عملکرد مناسب این مجموعه می‌باشد.

ما همیشه در کلیه پروژه‌ها به سه اصل مهم و کلی پای بندیم:

اصل اخلاقی: شامل داشتن رفتار صحیح  بهنگام حضور در محل شرکت یا پروژه، حفظ احترام و ادب در قبال مشتریان و اعضای مقیم.

اصل انضباطی: شامل رعایت نظم و انضباط موجود در هر مجموعه، انطباق با شرایط زمانی و مکانی محل کارفرما، احترام به ضوابط و قواعد سازمان کارفرما.

اصل اقتصادی: این شرکت همواره به صرفه اقتصادی مشتری در هر مرحله از پروژه، بعنوان حامی دارایی های مشتری در نظر دارد و در هر شرایطی قبل از بوجود آمدن هزینه ای بطور حتم در تنزل آن نقش مهم و حیاتی ایفا می‌نماید تا هم صرفه اقتصادی و هم صرفه فنی برای کارفرما داشته باشد.

ما همواره تاکید داریم:

تخصص ما، مشاوره و واردات تجهیزات بازیافت صنعتی