photo_2017-10-08_12-32-46

برگزاری هفتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دوسالانه انجمن خودروهای گازسوز طبیعی آسیا و اقیانوسیه در ایران

انجمن آسیا اقیانوسیه خودروهای گازسوز (ANGVA)با هدف برطرف کردن نیازهای تخصصی بهره‌برداران، سازندگان خودرو، تأمین‌کنندگان کارخانجات، تأمین کنندگان گاز طبیعی، سازندگان قطعات و تجهیزات، تأمین‌کنندگان تجهیزات سوخت‌گیری، مشاوران، نمایندگان دول و انجمن‌ها و دیگر افراد درگیر در صنعت خودروهای گازسوز تشکیل شده و این امر را از خلال ترویج مصرف گاز طبیعی به مثابه سوخت اصلی حمل و نقل، ایجاد استانداردها و خطوط راهبردی و ارتقاء آموزش به انجام می‌رساند.

فعالیت انجمن ANGVA توسط  نظارت راهبردی هیأت مدیره  کنترل و با هیأت دبیران اجرایی می‌شود. اولین انتخابات هیأت مدیره در اکتبر ۲۰۰۳ در مانیلا فیلیپین برگزار گردید. دبیرخانه دائمی در مالزی واقع است. انگوا اطلاعاتی را در زمینه  NGV، برای اعضاء فراهم نموده و آنها را در زمینه به اشتراک گذاشتن تجربیات به منظور ارتقاء صنعت NGV در کشورشان یاری می‌رساند. علاوه بر این  انگوا توانخود را به توسعه صنعت با بالاترین سطح تکنولوژی و استانداردهایی ایمن در تمامی نقاط آسیا و اقیانوسیه تخصیص داده است.

 

همچنین  ANGVAراهبری ارتباطات NGV را برعهده دارد و این امر به منظور ارتقاء فعالیتها و سیاستهایی است که فرصتهای اقتصادی را افزایش می‌دهد.

در سال ۲۰۱۳، انگوا دیدگاه جدیدی را اتخاذ کرد: « هدایت و ارتقاء صنعت NGV آسیا اقیانوسیه به سوی توسعه پایدار» که از طریق مستقر ساختن، ایجاد سازمان‌دهی، نظارت و راهبریِ توسعه، برای یک بازار امن، پایدار و پررونق برای گاز طبیعی – به مثابه سوختی برای حمل و نقل که سبز، اقتصادی و ایمن است- در تمام منطقه حاصل می‌شود.

هفتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دوسالانه انجمن خودروهای گازسوز طبیعی آسیا و اقیانوسیه که میزبانی آن برای نخستین بار به ایران داده شده است؛ مهمترین رویداد صنعت حمل و نقل گازسوز (NGV) و سوختهای جایگزین در منطقه به شمار می رود و از ۹ تا ۱۱ آبان ماه  ۱۳۹۶ (۳۱ اکتبر تا ۲ نوامبر) در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

برگزارکنندگان این کنفرانس، انجمن آسیا و اقیانوسیه خودروهای گازسوز (ANGVA)، سازندگان تجهیزات مصرف  CNGایران، انجمن صنفی CNG کشور و انجمن سوختهای جایگزین ایران می باشند.