ifat-resources_hgwhite_rgb

اولین حضور نماینده ایرانی در نمایشگاه بین المللی ایفات در آلمان

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی آب، فاضلاب، محیط ‌زیست و بازیافت با نام «ایفات» که امسال از ۱۰ تا ۱۵ خرداد ماه در مرکز نمایشگاهی مونیخ برپا می شود و مخاطبانی از کشورهای مختلف جهان دارد. امسال چهلمین سالگرد برگزاری ایفات می باشد. یکی از نکات بسیار جالب این نمایشگاه حضور اولین بار ایران در این نمایشگاه به نمایندگی شرکت طاهاصنعت دانش پویا می باشد.

مهم بودن نمایشگاه ایفات در حدی است که در زمان برگزاری این رویداد، شبکه‌های مهم آلمان به صورت تمام وقت اخبار و اتفاقاتی که در بطن و حواشی نمایشگاه صورت می گیرد را پوشش می‌دهد. کارشناسان معتقد هستند برپایی این نمایشگاه تاثیر مستقیمی بر شیوه زندگی مردم داشته و شهروندان سعی می‌کنند خود را با شیوه‌های نوین بازیافت مطابقت دهند.

ابعاد برگزاری نمایشگاه ایفات بسیار وسیع است. از سیستم پاکسازی خیابان‌ها و معابر، فناوری‌های مرتبط با محیط‌زیست گرفته تا تاسیسات فناوری فاضلاب، نظافت شهری، بازیافت مواد، تجزیه زباله، لایروبی، آبیاری و بازیافت مواد را می‌توان در قالب غرفه‎های مختلف در نمایشگاه آلمان مشاهده کرد.

در آخرین برگزاری ایفات در سال ۲۰۱۴ میلادی با حضور حدود ۳ هزار غرفه‌گذار از ۸۵ کشور جهان این نمایشگاه برگزار شد. این رویداد نمایشگاهی تمرکز ویژه‌ای بر فناوری‌های مرتبط با محیط‌زیست و بازیافت دارد و نماینده ایران طاهاصنعت دانش پویا می‎تواند در این نمایشگاه مطرح شود.